Önceki Sayfa

İçindekiler

mutfak banyo seramik
 • mutfak banyo seramik dergisi
 • İMTİYAZ SAHİBİ ve SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

  Funda Ş. Sölemez

 • GENEL YAYIN YÖNETMENİ
 • mutfak banyo seramik yayın yönetmeni Erkan SÖLEMEZ

  Erkan Sölemez

 • YAPIM TASARIM UYGULAMA

  EFS REKLAM

 • BASKI

  Şan Ofset

  Kağıthane/İst.

  Tel:0212 2890787

 • mutfak & banyo & seramik dergisinde yayınlanan yazı, fotoğraf ve çizimlerin yayın hakkı saklıdır. Kaynak gösterilse bile alıntı yapılamaz. Yayınlanan eserlerin sorumluluğu yazarlarına aittir.

 • YÖNETİM

  E.F.S. YAYIN GRUBU

  Tel:0216 345 51 83 pbx

  www.efs.com.tr

  www.mutfakbanyoseramik.com

  ISSN 1303-5797

 • Kasım-Aralık 2023
  Sayı: 113 Yıl: 20
  2 Ayda bir yayınlanır

Editörden 

Her zaman doğru, zengin ve güncel içeriğiyle büyük beğeni toplayan derginiz MUTFAK BANYO SERAMİK, rengarenk ve dopdolu bir sayıyla yine sizlerle birlikte!

06-10 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Unicera Seramik Banyo Mutfak Fuarı, sektörün öncü kuruluşlarını bir araya getirecek ve her zamanki gibi en yeni ürünlerin sergileneceği uluslararası bir arena olacak. Sektörümüz açısından büyük önem taşıyan bu fuarda, yayın grubumuz okurlarıyla buluşmaktan mutluluk duyacak.

“Unicera Özel” dosyamızda fuara katılan firmaların sergileyecekleri yenilikleri sizlerle paylaşıyoruz.

Şık, pratik, fonksiyonel Ada Mutfaklar bu sayımızın dosya konuğu. Ada mutfak modellerinden derlediğimiz dosyamıza mutlaka göz atın. Hijyen, konfor, tasarım ve estetiğin teknolojiyle buluştuğu Akıllı Klozetler dosyamızda en yeni ürünleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Son dönemde öne çıkan yeni trendlerden büyük ebat seramikler, estetik görünümlerinin yanı sıra aynı zamanda yaşam alanlarına ferahlık katıyor. Farklı desenler ve koleksiyonlardan oluşan büyük ebat seramikler dosyamızda tüm mekanlara uygun çözümler bulabilirsiniz.

Seramik sektöründe gelecek yılın trendlerini ve modasını belirleyen, dünyanın en önemli ve en büyük fuarlarından biri olan Cersaie Fuarı 25-29 Eylül 2023 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna kentinde düzenlendi. Fuara katılan 26 Türk firması ülkemizi başarıyla temsil etti. Firmalarımız, göz dolduran stantları ve yenilikçi ürünleriyle dünya çapından gelen ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü Cersaie Fuarı’nda, E.F.S. Yayın Grubu olarak sektörümüzün güçlü temsilcisi MUTFAK BANYO SERAMİK dergimiz ile yer aldık. Ülkemizden tek basın kuruluşu olarak davet edilmenin ve ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşadık. Fuar boyunca başta Türk katılımcı firmalarımız olmak üzere yoğun tempoda ziyaretlerimizi gerçekleştirdik, sektördeki yenilikleri ve trendleri takip ettik. Objektifimizden yansıyan görüntüler ve değerlendirmeler ile Cersaie fuar izlenimleri dosyamız sayfalarımız arasında yer alıyor.

MUTFAK BANYO SERAMİK Derginiz, mutfak ve banyolarınızı güzelleştirmede en büyük yardımcınız!

Unicera 2023 fuarında görüşmek üzere!

Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle, sağlıkla kalın…

mutfak banyo seramik editör: Funda Şeker SÖLEMEZ Editör: Funda Ş. Sölemez mutfak banyo seramik editör Funda Ş SÖLEMEZ